پروفیل بوتیا

»پروفیل بوتیا
پروفیل بوتیا2018-08-09T08:09:49+04:30

مجتمع بوتیا صنعت به منظور تامین بخشی از نیاز صنعتی کشور در سال 1381 در استان کرمان تاسیس گردید این شرکت با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا و بهره مندی از دستگاههای تمام اتوماتیک در سه بخش تولید پروفیل upvc  با ظرفیت سالانه 6000 تن بخش تولید شیشه دوجداره با ظرفیت سالانه 150000 مترمربع و بخش تولید درب و پنجره با ظرفیت سالانه 80000 مترمربع و آزمایشگاهی مجهز جهت انجام آزمایشهای مربوطه، برای محصولات داخلی و خارجی در حال فعالیت می باشد .

هم اکنون تولیدات این شرکت با تنوع و کیفیت بالا را می توان هم سطح محصولات مشابه اروپایی به حساب آورد . از آنجا که ماده upvc قابل باز یافت است بنابراین میزان استفاده از این محصول در سراسر جهان رو به افزایش است .

این شرکت تولیدات خود را در کوتاهترین زمان با هدف کیفیت محصول و خدمت به مشتری ارائه می دهد و هم اکنون دارای بیش از 100  نماینده تولید درب و پنجره در سرتا سر نقاط کشور میباشد . اساس تاسیس این شرکت ارتقای کیفی صنعت ساختمان و پلیمر ، تحقق سیاست های بهینه سازی مصرف سوخت کشور، جلو گیری از اتلاف سرمایه های ملی و کاهش هزینه های خانوار است .

در حال حاضر با توجه به نیاز کشور به واحد های مسکونی – تجاری و اداری و اهمیت بکارگیری مصالح مناسب و همچنین تاثیر بسیار زیاد پنجره های pvc با شیشه های دو جداره در کاهش مصرف انرژی و عوارض خاص ، ایجاد واحد های تولید پروفیل upvc و ساخت شیشه های دوجداره مورد توجه جدی قرار گرفته است این محصول به عنوان درب و پنجره های عایق حرارتی، صوتی و گردو غبار شناخته شده است به همین منظور در جهان این نوع درب و پنجره جایگزین درب و پنجره های آلومینیم ، آهن و حتی چوب شده است .

با توجه به اینکه شرکت بوتیا صنعت اکثر مواد اولیه خود را از کشور های اروپایی تهیه می کند و تمامی آزمونهای لازم با استفاده از آخرین متدهای استاندارد های اروپایی بر روی مواد اولیه انجام می شود این پروفیل از ثبات رنگ و استحکام مناسبی برخوردار است . پس از ورود این مواد در خط تولید پروفیل ، واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت این شرکت نیز با حساسیت و  دقت بالا در خط تولید و آزمایشگاه، تمامی آزمونهای مربوطه را با استانداردهای بین المللی انجام می دهند .

  • دانلود کاتالوگ بوتیا
بوتیا صنعت با توجه به رعایت تمامی الزامات استاندارد موفقیت خود را تضمین کرده و دارنده گواهینامه های فنی استاندارد مرکز تحقیقات مسکن و ساختمان – گواهینامه تشویقی استاندارد ایران – گواهینامه ایزو 18001- گواهینامه ایزو 14001و گواهینامه ایزو 9001 از URS انگلستان – گواهینامه آزمایشگاه همکار در ایران و گواهینامه 17025  آلمان  می باشد.
متاسفانه با توجه به اینکه این محصول شامل استاندارد های ملی اجباری نیست ، پرو فیل هایی با نازل ترین کیفیت و قیمت پایین تر بدون هیچ کنترل و استانداردی وارد کشور می شوند و نگاه مصرف کنندگان نیز به تولیدات دارای استاندارد و کیفیت بالا و ثابت نیز تغییر می کند . هم اکنون بوتیا با برخورداری از استانداردهای بین المللی و به روز دنیا و محصولاتی با کیفیت بالا  در ردیف اولین های صنعت تولید پروفیل و شیشه دوجداره می باشد.
دانلود کاتالوگ بوتیا

پروفیل سفید بوتیا

پروفیل های در و پنجره یو پی وی سی بوتیا مطابق با استانداردهای روز دنیا و درکلاس A پروفیل های یو پی وی سی در طرح ها و رنگهای متنوع مطابق با سلیقه طراحان و معماران و با تنوع مقاطع بالا قابلیت تولید انواع در و پنجره یو پی وی سی را فراهم نموده است. پروفیل های بوتیا با ۳۴ مقطع پروفیل قابلیت تولید انواع پنجره های سیستم لولایی و کشویی را دارا می باشد و همچنین با وجود انواع روکش های لمینیت، پوشش رنگ مخصوص یو پی وی سی و روکش آلومینیومی مخصوص در و پنجره دنیایی از تنوع طرح و رنگ را برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهد.

پروفیل رنگی بوتیا

با توجه به تنوع نیازهای معماران، طراحان و مصرف کنندگان، این شرکت با استفاده از رنگ های مخصوص پروفیل uPVC تولید شرکت ZOBEL آلمان (معتبرترین شرکت تولید رنگ پروفیل uPVC) امکان رنگ آمیزی پروفیل و در و پنجره های تولیدی را با بالاترین کیفیت و با تاییدیه شرکت ZOBEL دارد.

پروفیل لمینیت بوتیا

پروفیل لمینیت بوتیا با استفاده از بهترین روکش های لمینیت تولید شرکتRENOLIT آلمان در طرح ها و رنگهای مختلف بصورت دو وجه لمینیت و یک وجه لمینیت (نمای داخلی و نمای خارجی) با بهترین مواد اولیه و خط تولید مجهز و پیشرفته برای تامین نیاز طراحان و سازندگان جهت استفاده از درب و پنجره لمینیت، تولید و عرضه می گردد.

لمینیت طرح چوب

لمینیت متالیک و مات